:. Kontakt e-mail
Partnerzy:

XXV Mistrzostwa w Sporcie Pożarniczym2008-06-30  16:34:02
Kategoria: Aktualności

Słupscy strażacy wzięli udział w XXV Mistrzostwach Polski w Sporcie Pożarniczym, które odbyły się 25-26 czerwca na terenie Centralnej Szkoły Pożarniczej PSP w Częstochowie. W rywalizacji uczestniczyło 16 reprezentacji wojewódzkich i 4 reprezentacje Szkół Pożarniczych. W klasyfikacji generalnej województwo pomorskie zajęło II miejsce za CSP PSP Częstochowa.

Zawodnicy startowali w czterech konkurencjach. We wspinaniu przy użyciu drabiny hakowej na trzecie piętro województwo pomorskie zajęło drużynowo 5 miejsce, indywidualnie 5 miejsce zajął Mirosław Cyrson z KW PSP. W biegu na 100 m z przeszkodami woj. pomorskie zajęło 1 miejsce drużynowo, indywidualnie 1 miejsce zajął Mirosław Cyrson, a 5 miejsce zajął Piotr Pytlos z KM PSP Słupsk. W sztafecie pożarniczej 4x100 m drużynowo woj. pomorskie zajęło II miejsce, a w ćwiczeniach bojowcy zajęło V miejsce. (opr. jas)